top of page
Türkçe ÖABT Uzaktan Eğitim
Türkçe ÖABT Uzem

Hakkımızda

Akademik Masa Uzaktan Eğitim Merkezi, yıllardır KPSS sektöründe aktif biçimde çalışan öğretmenler tarafından, adayların sınava hazırlık sürecinde yaşadıkları sorunlar düşünülerek oluşturulmuştur. Misyonumuz gereği sınava hazırlık sürecinde adayların hazırbulunuşluklarını fark edip amaç belirleyebilmelerinde yaşadıkları sorunları minimize etmek için kurulan Akademik Masa, vizyon olarak da adaylarımızın potansiyelini açığa çıkarmayı amaçlamaktadır.

Kursumuzda GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR, EĞİTİM BİLİMLERİ ve ÖABT hizmetleri verilmektedir.

Unutulmamalıdır ki zor olan sınav değildir, zor olan doğru karar vermek ve doğru yolu seçip o yolda yılmadan yürüyebilmektir. Motivasyonu yüksek tutan, hedefini doğru belirleyen, kendini tanıyarak ne yapması gerektiğini bilen ve nitelikli yol arkadaşlarıyla ilerleyen adayın başarıya ulaşma ihtimali doğrudan artacaktır. Akademik Masa ekibi olarak bizler bu zorlu süreçte sizin yanınızda olacak ve hedeflerinizi ertelememeniz için gerekli akademik ve psikolojik desteği vereceğiz.

Bu kursun en büyük farkı, Zuhal Bedirhan koordinatörlüğünde ekibimiz tarafından yapılan beyin fırtınalarıyla en etkili ve nitelikli süreci size sunması olacaktır. Bu oluşum, bir kişinin yönetiminde olmayacak bir ekibin ortak kararlarıyla şekillenecektir. Ekip olarak, öğretim stratejilerine hakim olmamızın yanı sıra, deneyimimiz gereği aday psikolojisini de öngörebilecek olduğumuzu belirtmek isteriz.

bottom of page